Przejdź do treści

Wymierzymy każdy milimetr Twojej inwestycji

Zajmujemy się wszechstronną obsługą geodezyjną inwestycji komercyjnych, obiektów infrastruktury publicznej oraz inwestycji indywidualnych.
Inwentaryzacja, tyczenie budynków, pomiary, analizy, wykonywanie dokumentacji geodezyjnej, zdjęć oraz materiałów video
– wszystko z zastosowaniem najnowszych technologii i topowych urządzeń, między innymi GPS, tachimetrów serwomotorycznych i dronów.

Specjalistyczna wiedza

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w geodezji specjalistycznej i kreatywny zespół inżynierów.

Geodezja na czas

Elastycznie dopasowujemy się do dynamicznych zmian podczas inwestycji.

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy tylko najnowsze, sprawdzone narzędzia. U nas nie ma miejsca na pomyłki.

Inwentaryzacja terenu

Dokładne pomiary terenu i analiza stanu aktualnego przed nabyciem nieruchomości lub przed rozpoczęciem inwestycji, a później – na kolejnych etapach realizacji przedsięwzięcia biznesowego. Im dokładniejsza inwentaryzacja, tym większa szansa na podjęcie dobrej decyzji.

Mapy geodezyjne

Mapy do celów projektowych sporządzone na podstawie mapy zasadniczej, z uwzględnieniem pomiarów i informacji inwentaryzacyjnych. Mapa geodezyjna jest niezbędna do przedstawienia projektu architektoniczno-budowlanego oraz składania wniosku o pozwolenie na budowę, przebudowę, budowę przyłączy itp.

Tyczenie budynków

Dokładne określenie usytuowania projektowanego budynku i wskazanie poziomu zerowego budowy to abecadło każdej inwestycji. Czynność ta wymaga kwalifikacji, doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Tym wszystkimi dysponują nasi specjaliści, zajmując się tyczeniem zarówno typowych domów jednorodzinnych, jak i dużych obiektów przemysłowych. 

Pomiary specjalistyczne

Pomiary do regulacji osi toru, suwnic, bocznic kolejowych, objętości mas ziemnych, pionowanie masztów, pionowanie słupów, czyli zadania w toku przedsięwzięć infrastrukturalnych – to nasza specjalność.

Pomiary dla rolnictwa

Najczęściej zamawiane usługi geodezyjne dla branży rolniczej to pomiary odwiertów hydrogeologicznych oraz pomiary powierzchni zasiewów wykonywane przy pomocy dronów. Wykonujemy również typowe pomiary niezbędne przy podziale gruntów.

Jesteśmy partnerem PORR

Od niemal 30 lat PORR w Polsce czynnie kształtuje wizerunek miast i metropolii, dróg i linii kolejowych.

Wyróżnione realizacje

Z pełnym przekonaniem polecam firmę GEO-KART. Współpraca w czasie całej inwestycji budowy naszego centrum logistycznego układała się wzorowo.

ANDRZEJ KACZMAREK

Geodeta z GEO-KART wykonywał usługę tyczenia budowanego przeze mnie domu. Dodatkowo mogłem liczyć na pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

PIOTR KOPYTKOWSKI

Zleciłam wykonanie pomiarów i podziału terenu pod działki budowlane na sprzedaż. Zlecenie zostało wykonane bardzo sprawnie, łącznie ze zdjęciami i video, które wykorzystałam do sporządzenia oferty sprzedaży.

JOANNA MILLER

Razem zrealizujmy Twoją inwestycję

Ustalimy stan prawny, wykonamy podziały i rozgraniczenia nieruchomości lub połączymy działki.
Wznowimy punkty graniczne nieruchomości, wykonamy niezbędne pomiary.
Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia.

Exit mobile version